KOSMETIKA  a bajazin

Kosmetika u nás v salonu

V našem salonu používáme kvalitní kosmetiku určenou nejen pro psí salony, ale určenou i pro výstavní pejsky.

Najdete u nás značky jako  ESPREE, ISLE of DOGS, BIO GROOM, DOG GROOMER a chystáme se vyzkoušet značku PET SILK. Všechny šampony, kondicionéry (převážně používáme ve spreji, neoplachovací), oleje do srsti a další máme osobně vyzkoušeny na vlastních psech.

 

Pokud by vás kvalita námi používané psí kosmetiky zaujala je možné si ji u nás objednat a zakoupit. 

 

BAJAZIN

NĚKOLIK ZÁKLADNÍCH INFORMACÍ O BAJAZINU

SLOŽENÍ

Zinková běloba užívaná pro kosmetické účely udržuje ucho suché, zklidňuje podrážděný povrch kůže, působí blahodárně na praskliny a odřeniny na kůži.

Kyselina boritá udržuje kyselé PH prostředí a tím likviduje kvasinky, působí antisepticky na většinu bakterií a plísní, usnadňuje trhání chloupků v uších.

Jodoform desinfikuje postižená místa.

Tyto tři složky ve vysoké kvalitě jsou garancí toho, že uši, tlapky, kožní záhyby a faldíčky vašich zvířátek, budou opět čisté a zdravé. Protože kvasinkovou infekci doprovází svědění, bude do 24 hodin po aplikaci Váš miláček podstatně spokojenější a klidnější.

INDIKACE
Dezinfikuje místa napadená bakteriemi, kvasinkami, svrabem a roztoči.

Své velké opodstatnění má při podpoře léčby opakovaných ušních problémů, kvasinkových infekcí meziprstí u tlapek a na bříšku zvířete.

HISTORIE

 Na našem trhu je Bajazin momenálně unikátním výrobkem v boji s kožními problémy, ve světovém měřítku však není žádným nováčkem. Používal se ve zdravotníctví již od roku 1907, hlavně v první světové válce zachránil před snětí mnoho zraněných vojáků. Postupem času ho nahradili jiné, modernější prostředky, ale tak jako se lidé vracejí k jednoduchým receptům a zkušenostem našich babiček, vrací se i jednoduše použitelný Bajazin.

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ TENTO PRODUKT?

 Protože Bajazin pudr i krém nabízí účinné látky v koncentrovaném složení a pomáhá i tam, kde jiné preparáty často selhávají. 

Neobsahuje antibiotika, umělá barviva, parabeny, ani silikony. U více rezistentních či chronických potížích se nemusíte obávat žádných zdravotních rizik.

Je cenově dostupný a jeho aplikace snadná, což ocení chovatelé, ale i pacienti. Řádně provedená aplikace přípravku a kompletně vydezinfikovaný prostor ucha jsou předpokladem k úspěšné léčbě.

KDE KOUPIT?

Bajazin můžete objednat a zakoupit u nás v salonu.