JAK SE OBJEDNAT

Objednejte se na stříhání, trimování nebo koupání předem.

Objednávejte jen zvíře zdravé, bez infekčních kožních onemocnění a parazitů.

Doma psa vykoupejte (pokud objednáváte pejska i na koupání,tak doma nekoupejte)  a rozčešte. Pokud nezvládnete svého psa pravidelně česat, je lépe domluvit si častější návštěvu salonu nebo volbu střihu, který  nevyžaduje tolik péče. Někteří jsou vážně česáni jen jedenkrát za 3 měsíce při zkracování srstí!! Pokud je pes zacuchaný sdělte to  při objednávání. V tomto případě se pejskovi snažíme zacuchaná místa vyčesat, pokud to není možné vystříháváme a navrhujeme kratší střih, aby se pejskovi srst tak rychle necuchala.

Pejsek také musí na pracovním stole  v klidu stát, aby bylo možné ho ostřihat bez rizika úrazu - střihnutí (uši, jazyk,..), spadnutí ze stolu, atd.

Štěňátka to naučíme. Avšak se staršími pejsky se na stole nemůžeme prát a přetahovat, může dojít ke zranění - střihnutí do jazyka, střihnutí do ucha, píchnutí nůžkami do oka, ale i kousnutí střihače od vystrašeného pejska.

Jde-li pejsek na trimování koupejte nejpozději týden před termínem návštěvy salonu. Vykoupání den před trimováním znamená, že pejsek nepůjde otrimovat (srst bude měkká, nepůjde vytrhat).

Nahlaste také obtížnou zvladatelnost vašeho svěřence, u feny případné hárání nebo jiné zdravotní problémy jako epilepsii, srdeční slabost…

Agresivní a kousavé pejsky NEUPRAVUJEME!!!

Výstavní úpravy - upravujeme převážně nízkonohé teriéry ,mimo WHWT, dále hrubosrsté jezevčíky,kavalírky apod.. Na výstavní úpravu je potřeba se objednat s velkých časovým předstihem,aby bylo možné úpravu naplánovat tak, aby byl pejsek na výstavu v nejlepší kondici. Trimování teriérů týden před výstavou je bohužel pozdě.  Úpravy velkých plemen psů na výstavy neděláme. 

Dále si dovolujeme, co se výstavních úprav týká,  sami rozhodnout zda toho kterého pejska budeme upravovat či nebudeme. 

Pokud se objednáte jen na střihání - je nutné, aby byl pes před návštěvou salonu pečlivě vykoupaný v kvalitním šamponu - do hloubky až na kůži - den před návštěvou, pečlivě vyčesaný a vysušený.

 Přijďte včas! Na úpravu vašeho miláčka máme vymezen určitý čas. Pokud se vám domluvený termín nehodí, včas se omluvte a přeobjednejte.

Po příchodu do salonu se   domluvte na vaší představě o tom jak bude zvíře po úpravě vypadat a jaké další služby si přejete ( stříhání drápků, vytrhávání a vyčištění uší, ….).

Při stříhání doporučujeme ponechat pejska v salonu samotného a vy si mezitím můžete zařídit spoustu potřebných věcí a po dohodnuté době si svého krasavce vyzvednete. Pokud je váš mazlíček na vás silně fixovaný, hysterický a neposlušný, je lepší, ponecháte-li ho samotného. Jako zkušení střihači si s ním poradíme – pes má z neznámého prostředí a cizího člověka přirozený respekt a je ve většině případů poslušnější. Pokud trváte na vaší přítomnosti je to možné (doporučujeme u pejsků z množíren či týraných, příp.agresivních kde je majitel schopen jej zajistit tak, abychom i takového pejska mohli ostříhat).

Stříhání je pro psa určitá zátěž. Váš pejsek byl dle svého nejlepšího svědomí hodný a moc se na vás těší. Proto pro něj přijďte včas. V případě, že bydlíte v blizkosti našeho salonu, můžeme se domluvit, že Vám zavoláme jakmile bude pejsek upraven a připraven k vyzvednutí. V případě pozdního vyzvednuté pejska, bez informování salonu, proč příjdete později, účtujeme částku za hlídání psa ve výši 100,-Kč za každou půlhodinu.Pokud psa nevyzvednete do konce pracovní doby salonu bude pejsek převezen do místního útulku.

Vaše spokojenost a radost je pro nás největší odměnou a rádi se s Vámi i vaším čtyřnohým přítelem setkáme při další návštěvě.

Po dokončení úpravy si psa zkontrolujte a dostatečně prohlédněte. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel viz reklamační řád umístěný v prostorách Salonu VIKY.

Provozní doba: dle objednávek
Po-Út a Čt od cca 14.00hod - dle objednávek

Stř  8.30-12.00hod -dle objednávek

Pátek je možné po domluvě dopolední stříhání jinak ZAVŘENO

So,Ne a svátky ZAVŘENO
 

Jste-li objednáni a nemůžete se dostavit je vhodné dát vědět, že nepříjdete.Stačí sms s termínem objednání a informací, že se nedostavíte.Uvolněný termín může využít jiný zákazník. Pokud se neomluvíte účtujeme při další návštěvě 1/2 ceny z neproběhnutého stříhání.