JAK SE OBJEDNAT

Objednejte se na stříhání, trimování nebo koupání předem.

Objednávejte jen zvíře zdravé, bez infekčních kožních onemocnění a parazitů.

Doma psa vykoupejte (pokud objednáváte pejska i na koupání,tak doma nekoupejte)  a rozčešte. Pokud nezvládnete svého psa pravidelně česat, je lépe domluvit si častější návštěvu salonu nebo volbu střihu, který  nevyžaduje tolik péče. Někteří jsou vážně česáni jen jedenkrát za 3 měsíce při zkracování srstí!! Pokud je pes zacuchaný sdělte to  při objednávání. V tomto případě se pejskovi snažíme zacuchaná místa vyčesat, pokud to není možné vystříháváme a navrhujeme kratší střih, aby se pejskovi srst tak rychle necuchala.

Pejsek také musí na pracovním stole  v klidu stát, aby bylo možné ho ostřihat bez rizika úrazu - střihnutí (uši, jazyk,..), spadnutí ze stolu, atd.

Štěňátka to naučíme. Avšak se staršími pejsky se na stole nemůžeme prát a přetahovat, může dojít ke zranění - střihnutí do jazyka, střihnutí do ucha, píchnutí nůžkami do oka, ale i kousnutí střihače od vystrašeného pejska.

Jde-li pejsek na trimování koupejte nejpozději týden před termínem návštěvy salonu. Vykoupání den před trimováním znamená, že pejsek nepůjde otrimovat (srst bude měkká, nepůjde vytrhat).

Nahlaste také obtížnou zvladatelnost vašeho svěřence, u feny případné hárání nebo jiné zdravotní problémy jako epilepsii, srdeční slabost…

Agresivní a kousavé pejsky NEUPRAVUJEME!!!

Pokud se objednáte jen na střihání - je nutné, aby byl pes před návštěvou salonu pečlivě vykoupaný v kvalitním šamponu - do hloubky až na kůži - den před návštěvou, pečlivě vyčesaný a vysušený.

 Přijďte včas! Na úpravu vašeho miláčka máme vymezen určitý čas. Pokud se vám domluvený termín nehodí, včas se omluvte a přeobjednejte.

Po příchodu do salonu se   domluvte na vaší představě o tom jak bude zvíře po úpravě vypadat a jaké další služby si přejete ( stříhání drápků, vytrhávání a vyčištění uší, ….).

Při stříhání doporučujeme ponechat pejska v salonu samotného a vy si mezitím můžete zařídit spoustu potřebných věcí a po dohodnuté době si svého krasavce vyzvednete. Pokud je váš mazlíček na vás silně fixovaný, hysterický a neposlušný, je lepší, ponecháte-li ho samotného. Jako zkušení střihači si s ním poradíme – pes má z neznámého prostředí a cizího člověka přirozený respekt a je ve většině případů poslušnější. Pokud trváte na vaší přítomnosti je to možné (doporučujeme u pejsků z množíren či týraných, příp.agresivních kde je majitel schopen jej zajistit tak, abychom i takového pejska mohli ostříhat).

Stříhání je pro psa určitá zátěž. Váš pejsek byl dle svého nejlepšího svědomí hodný a moc se na vás těší. Proto pro něj přijďte včas. V případě, že bydlíte v blizkosti našeho salonu, můžeme se domluvit, že Vám zavoláme jakmile bude pejsek upraven a připraven k vyzvednutí.

Vaše spokojenost a radost je pro nás největší odměnou a rádi se s Vámi
i vaším čtyřnohým přítelem setkáme při další návštěvě.

Provozní doba: dle objednávek
Po-Út a Čt-Pá od cca 14.30hod - dle objednávek

Pátek je možné po domluvě i dopolední stříhání
 

Jste-li objednáni a nemůžete se dostavit je vhodné dát vědět, že nepříjdete.Stačí sms s termínem objednání a informací, že se nedostavíte.Uvolněný termín může využít jiný zákazník. Pokud se neomluvíte účtujeme při další návštěvě 1/2 ceny z neproběhnutého stříhání.